ZOO Bohouš Chovatelské potřeby
Chovatelské potřeby pro psy
ZOO Bohouš
Chovatelské potřeby

PsiKočkyHlodavciPtáciAkvaristika, Teraristika

 

_____________________

ZOO BOHOUŠ – PRAHA 1
Spálená 10, mobil: 604 80 40 42

Po - Čt 9:00 - 19:00,
Pá 9:00 - 18:00,
So 10:00 - 16:00

_____________________

ZOO BOHOUŠ – PRAHA 2
Rumunská 15, mobil: 605 334 584

Po - Pá 10:00 - 18:00

 

 

O FIRMĚ

 

Ne, nejmenuji se Bohouš, ani nemám psa jménem Bohouš, ale už přihořívá. Ano, píše se rok 1968 a světlo světa spatřila česká komedie „BOHOUŠ“. Komedie, v níž hlavní roli hráli bernardýn Bohouš, pan Menšík a pan Sovák, se odehrává v horské restauraci, kde host pan Menšík prohlásí, že má hlad jako bernardýn. A tak pan Sovák(v roli hospodského) zavolá svého kamaráda, Bohouše, aby přesvědčil svého hosta, že nemá hlad jako bernardýn. Bohouš však nesnědl vše, co snědl jeho soupeř. Chleba. Krajíc suchého chleba nesnědl. A ten u nás, u Bohouše, ani nekoupíte.  

Firma Jaroslav Vaněk – zoo BOHOUŠ

byla založena v r.1992 a v prvopočátku se zabývala zpracováním a prodejem krmného masa pro zvířata. Od roku 1993 se již zabývá prodejem chovatelských potřeb a krmiv pro zvířata. První prodejnu jsme otevřeli na Bělehradské třídě na Vinohradech. O rok později jsme se museli přestěhovat, „za roh“, do Rumunské ulice, kde jsme od podzimu 1994 dosud. V roce 2004 jsme expandovali do centra Prahy-do Vladislavovy ulice, pouhých pár minut od Václavského náměstí, či Národní třídy. Vladislavova ulice je známa svým prvním psím obyvatelem, a to psem Novákem (maskot TV NOVA, která zde dříve měla své sídlo). A tak psa Nováka vystřídal bernardýn Bohouš. V dnešní době se prodejna ve Vladislavově ulici přestěhovala i s bernardýnem Bohoušem ještě blíže metru Národní třísa a to do Spálené ulice.

Obchodnické krédo majitele firmy je:

„vyhovět musíme, pokud možno, každému zákazníkovi.

Na skladě přečetné zboží máme, a to co nemáme, objednáme.“

Sortiment musí být tak široký, aby si mohl vybrat co největší počet zákazníků. Můžete si vybrat z bezmála 200(dvouset!!!) druhů konzerv či paštik pro kočky a téměř 100 druhů pro psy. Široký výběr suchých krmiv a ostatních chovatelských pomůcek je samozřejmostí. Opravdu veliký výběr najdete v sortimentu oblečků pro pejsky. Navštivte proto „Bohouše“, a sami se přesvědčíte. Srdečně Vás zveme do našich prodejen. Obslouží Vás kvalifikovaný a zkušený personál, který samozřejmě průběžně absolvuje přednášky a semináře o výživě zvířat. Může Vám tedy dobře a odborně poradit.
 

 

Napsali o nás

Článek z novin: Listy Prahy 1

Bernardýn BOHOUŠ vystřídal psa Nováka  

 

Ve Vladislavově ulici, přesně na opačném konci než kde jsme byli zvyklí na nováckého maskota, byla otevřena nová prodejna lahůdek, označená bernardýnem a rybičkou na vývěsním štítě. Kdo jsou její zákazníci? Dle názvu se dá snadno uhodnout, že jimi jsou naši chlupatí, ale i opeření a jinak oblečení členové domácnosti.

 

Co v novém „lahůdkářství“ najdou? Především nečekaně široký sortiment veškeré základní potravy v dobré a ještě lepší kvalitě, a to pro všechny věkové i váhové kategorie. Kromě toho ale také nejrůznější pochoutky, volně prodejné veterinární přípravky, vitamíny a tak dále. Své oblíbené menu si tu vyberou štěněcí mlsoun, kocouří dědeček, papouščí donchuan i akvarijní plavec či terarijní lezec.

 

Nabídku krmiva i ostatních dobrot, která je tak široká, že překonává všechny super i hypermarkety, doplňuje velký sortiment dalšího zboží, které naši zvířecí přátelé potřebují. Pelíšky, obojky, klece, stelivo, to vše v mnoha variantách, korunováno posledními modely psí módy, též ve velkém výběru střihů, materiálů i barev.

 

Dle slov majitele pana Vaňka, jinak též úspěšného chovatele dostihových chrtů whippetů, je prvořadým cílem nabídnout zákazníkům především kvalitu. Můžete se přesvědčit i v již dobře zavedené prodejně v Rumunské ulici na Vinohradech a nyní i ve Vladislavově. Co nejširší sortiment od osvědčených dodavatelů, příjemný vzhled prodejny, přehledné uspořádání zboží, ochota prodávajících a jejich schopnost poradit a pomoci s výběrem, to jsou zásady, které uplatní i zde. Osvědčují se mu již více než 12 let, po které v tomto oboru působí.

 

175 druhů lahůdek pro mlsné číči (od 35 výrobců!) a téměř 100 druhů pro pejsky v novém obchodě ZOO Bohouš hovoří za vše. Takže kdo nevěří, ať tam běží.  

 

created by WEB-STUDIO  

O FIRMĚ | PRODEJNY | AKCE | KONTAKTY | ZNAČKY

O firmě Prodejny Kontakty Home Akce