Facebook Prodejna na Praze 1 - 604 804 042 Prodejna na Praze 2 - 605 334 584

Aquaristika a teraristika

Aquaristika a teraristika

Nabízíme širokou nabídku techniky, dekorací, prostředků pro úpravu vody, krmiv pro ryby, akvárií a skříněk a dalších potřeb pro akvaristy a teraristy. Pro více informací o nabízených výrobcích nás můžete navštivte v prodejně.

Máme široký výběr a zastoupení mnoha výrobců. Abecedně od A do Z. Ve dvou našich prodejnách si vyberete. Doslova Vám to zaručujeme

Vyhovět musíme, pokud možno, každému zákazníkovi.Na skladě přečetné zboží máme, a to co nemáme, objednáme.

SORTIMENT

Aquristika

Akváriem to začíná, máme akvarijní sety, betária či skleněné koule. Nezapomínejte také na dekorace, kořen či rostlinku, na přípravky zlepšující kvalitu vody, na péči o ryby a péči proti řasám a nemocem. Akvarijní technika, filtry, vzduchovací motorky, hadičky, vzduchovací kameny, náhradní náplně do filtrů…. A krmivo pro rybičky samozřejmě! Vločky, granulky, tabletky pro různé druhy rybiček.

Teraristika

Terárium či želvárium je základní stavební kámen. K celistvosti a ke kráse ale potřebujete misky a krmítka, topení, podestýlky, osvětlení, dekorace, vitamíny a doplňky stravy. Prodáváme i krmení pro želvičky a ještěrky, substráty do terárií.

Ostatní

Ohledně vybavení Vám poradíme, podle katalogů vybereme a co nemáme, objednáme. Hlavní a každodenní prostředky pro Vás máme krmení, vitamíny, pomůcky a veškerou standardní techniku na prodejnách.

Záruka spokojeného nákupu

My jsme #1 v zákaznickém servisu. Někdy to může být těžké, ale u nás nakoupíte s radostí a stejně, jako u svých přátel.

KONTAKTY

Prodejna na Praze 1

  • (+420) 604 804 042
  • ul. Spálená 10

Prodejna na Praze 2

  • (+420) 605 334 584
  • ul. Rumunská 15

FACEBOOK

  • Email: info@zoobohous.cz