Facebook Prodejna na Praze 1 - 604 804 042 Prodejna na Praze 2 - 605 334 584

Kočky

Kočky

Pelíček nebo škrábadlo? Jdete koupit granule nebo jen něco na hraní? Nabízíme velký výběr pelíšků, polštářů a doplňků pro Vaše kočky.

Máme široký výběr a zastoupení mnoha výrobců. Abecedně od A do Z. Ve dvou našich prodejnách si vyberete. Doslova Vám to zaručujeme

Vyhovět musíme, pokud možno, každému zákazníkovi.Na skladě přečetné zboží máme, a to co nemáme, objednáme.

SORTIMENT

Granule

Tuzemské i zahraniční. Granule mnoha značek, mnoha příchutí pro mnoho koček. Speciální receptury pro koťata, dospělé kočky, starší kočky seniorky. Špičkové složení, prémiová i superprémiová krmiva, velice chutná. Pro kočky žijící doma i venku, krátkosrsté či dlouhosrsté. Zdravá, dietní a také pro kastrované kočky. U nás si každá číča vybere.

Vitamíny, pochoutky

Pochoutky čistě masové, pochoutky v podobě masových tyčinek. Multivitamíny a minerály, v podobě tablet nebo i v chutné pastě. Sýrová pasta nebo přípravky proti hromaděním chlupů v zažívacím ústrojí - populární malt pasty.

FURminator a hřebeny

Nástroje proti línání považovány chovateli domácích zvířat za vrchol v péči o srst. Produkty pro krátkou i dlouhou srst. V nabídce i široká škála hřebenů a kartáčů a v neposlední řadě kleštičky na stříháni drápků. Prostě kompletní péče o srst.

Konzervy

Konzervy a konzervičky, paštiky a paštičky, kapsy a kapsičky. Lahůdky pro vaše kočky. Lahůdky pro jedinečný požitek z chuti. Dopřejte vaší kočce široký výběr receptur a příchutí. Je libo kousky masa, kompletní masové kousky, paštiky jemně mleté nebo hrubě mleté, kousky v omáčce či v želé. Dokonce i lahůdkové konzervičky masa s ovocem. Mňau.

Odpočívadla, škrabadla

Šplhadlo, škrabadlo, odpočívadlo. Multifunkční kočičí “strom” 3 v 1. Kočkám slouží k vytvoření zázemí, broušení drápků, zábava i odpočinek. Zvířata v nich tráví většinu času. Škrábání na sisálových válcích kočky milují. Široká nabídka škrábadel v různých barvách a kombinacích. Sisálové i papírové. Přijďte si vybrat a vaší kočce udělejte adrenalinovou zábavu! Nemusí vám skákat po hlavě, může skákat po škrábadle od Bohouše!

Steliva

Nutnost, bez které to nejde. Podestýlky nové generace. Silikagelové podestýlky voňavé i přírodní ve více velikostech balení. Klasické absorpční steliva nebo hrudkující bentonitové podestýlky, jemné či hrubé. Nebo si můžete vybrat podestýlku papírovou, dřevěnou či kukuřičnou. Přijďte a my vám poradíme tu nejlepší variantu pro záchod vaší kočičky.

Klece a přepravky

Plastové přepravky, rozmanitých módních barev. Přeprava vaší kočičky například na veterinu nebo na chatu vás s přepravkou od Bohouše nezaskočí! Na menší a také větší plemena. V nabídce i látkové tašky s popruhem na rameno.

Záruka spokojeného nákupu

My jsme #1 v zákaznickém servisu. Někdy to může být těžké, ale u nás nakoupíte s radostí a stejně, jako u svých přátel.

KONTAKTY

Prodejna na Praze 1

  • (+420) 604 804 042
  • ul. Spálená 10

Prodejna na Praze 2

  • (+420) 605 334 584
  • ul. Rumunská 15

FACEBOOK

  • Email: info@zoobohous.cz