Facebook Prodejna na Praze 1 - 604 804 042 Prodejna na Praze 2 - 605 334 584

Hlodavci

Hlodavci

Stelivo, papání, domeček? Jdete koupit granule nebo jen zeleninový drops? Nabízíme velký výběr domečků, příslušenství a krmiv pro křečky a křečíky, morčata, činčily i zakrslé králíčky.

Máme široký výběr a zastoupení mnoha výrobců. Abecedně od A do Z. Ve dvou našich prodejnách si vyberete. Doslova Vám to zaručujeme

Vyhovět musíme, pokud možno, každému zákazníkovi.Na skladě přečetné zboží máme, a to co nemáme, objednáme.

SORTIMENT

Krmiva

Top kvalita směsí zrnin od zahraničních a českých výrobců i pro ty nejnáročnější strávníky. Špičkové směsi zrnin i ve formě granulí. Pochoutky, které slouží i na broušení zubů. Směsi ze sušených plodů, nebo sušené bylinky. Velký výběr “ohlodávacích” tyčinek v mnoha chutích, s ovocem či zeleninou, napomáhají obrušovat hlodavčí zoubky. Rovněž výběr bonbonů a jiných krmných doplňků pro hlodavce, minerální kameny, dropsy, tyčinky, kuličky....

Podestýlky

Podestýlky do klecí a toalet vašeho mazlíčka. Papírové s velkou nasákavostí, podestýlky z kukuřičných vřeten či dřevěné pelety. Nabízíme i koupací písky pro činčily. Nebo jen klasické seno, hobliny či sláma.

Klece a příslušenství

Vše co budete potřebovat - malé klece pro křečky, široké klece pro králíčky, vysoké pro potkany a činčily. Opravdu velká nabídka klecí s možností výběru i podle katalogu. Kleštičky na drápky, kartáče na péči o srst, běhací kola a běhací "míče"

Záruka spokojeného nákupu

My jsme #1 v zákaznickém servisu. Někdy to může být těžké, ale u nás nakoupíte s radostí a stejně, jako u svých přátel.

KONTAKTY

Prodejna na Praze 1

  • (+420) 604 804 042
  • ul. Spálená 10

Prodejna na Praze 2

  • (+420) 605 334 584
  • ul. Rumunská 15

FACEBOOK

  • Email: info@zoobohous.cz